Tefal Ingenio L5279372 10 ks

Materiál
smaltované

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• - účelný
    • - skladný (aj pokrievky do chladničky)
    • - ľahko umývateľný
    • - elegantná farba
    • - nepriľnavý povrch

Tento produkt som už odporučila a budem odporúčať aj naďalej, pretože s ním mám dobré skúsenosti.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• ja už mám dlhšie takéto hrnce trochu vo väčších rozmeroch a som s nimi nad mieru spokojná. Tieto so kúpila ako svadobný dar. Tak dúfam, že aj obdarovaní budú spokojní ako ja.

veľmi spokojná

• , zakúpené v Alza.sk

Sada je kvalitna, kupoval som to ako svadobny dar. Dufam ze sa bude pacit.

Počet ks v sade
10 ks
Materiál
smaltované

• Druh riadu: sada hrncov
  • Vonkajší povrch: smalt
  • Objem riadu (l): 2,3
  • Priemer riadu (cm): 18,20,26
  • Použitie riadu: elektrika, keramika, plyn
  • Prevedenie výrobku: vínová farba

Ingenio smalt

Inovatívny nápad od Tefalu, ktorý robí riad geniálne univerzálnym

Jediným pohybom možno odňať rukovät "pre úsporu miesta pri skladovaní. K odnímaní stačí stlačiť bočné tlačidlá. Použiteľné na panvice, rajnica, WOK a na hlbokú panvicu.

Vďaka odnímateľným úchytkám (2x) skladovanie hrnce nikdy nebolo jednoduchšie. Úchytky je možné použiť iba na hrnce XL.

Nepriľnavý vnútorný povrch Expert Pro s tvrdou keramickou bázou s vysokou nepriľnavosti, ktorá zvyšuje trvanlivosť povrchu. Možnosť používania kovového kuchynského náčinia.

Sklenené pokrievky so silikónovým okrajom, ktorý zaistí bezpečné a užšie lícovanie.

Indikátor teploty Thermo-SpotTM, ktorý signalizuje dosiahnutie optimálnej teploty varenia (v prípade panvíc a panvice WOK).

• Dno Optimal: vodivá medená vrstva Optimal zaručuje rovnomernú distribúciu tepla, jedlo je upravované rovnomerne.
  • Vonkajší povrch: smaltovaný, farba metalická vínová.

Možnosť umývania v umývačke.

Použiteľný zdroj ohrevu: plyn, elektrika, sklokeramika.

Sada 10 kusov

• EAN: 3168430120648
  • Záručná doba: 24 mesiacov

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• - účelný
    • - skladný (aj pokrievky do chladničky)
    • - ľahko umývateľný
    • - elegantná farba
    • - nepriľnavý povrch

• , zakúpené v Shoppie.sk

veľmi spokojná

• , zakúpené v Alza.sk

Sada je kvalitna, kupoval som to ako svadobny dar. Dufam ze sa bude pacit.

Som veľmi spokojný s týmto produktom

• , zakúpené v HEJ.sk

• Variabilita

Suprava teflonoveho riadu so sirokou variabilitou

• , zakúpené v DOMOSS

• proste SUPER HRNCE - už moja druhá sada

Tento produkt som si vybrala, preto, lebo už jednu sadu mám a za 5 rokov som ho tak opotrebovala, že iné hrnce ani nechcem. VRELO ODPORÚČAM!!! Som s produktom NADMIERU SPOKOJNÁ!!!!

• , zakúpené v DOMOSS

• - zaberá málo priestoru
    • - pekny dizajn

funkčnosť a dizajn v jednom.velkým plusom je,že panvice sa dajú používať aj v rúre.

• , zakúpené v HEJ.sk

• super skladné, pevné vnútro, nepoškriabateľné

jednoznačne odporúčam