Tefal L5279872 Ingenio 5 ks

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• - kvalitné a zdravé varenie, neprilnavosť jedla na povrch, dizajn
    • - má ho moja dcéra a je s nim spokojná
    • - skladnosť riadu nezaberá veľa miesta

S produktom som veľmi spokojná, dá sa v ňom pripravovať jedlo s malým množstvom tuku, výhodou je odnímateľnosť rukoväte, nezaberá veľa miesta v chladničke, jedlo sa v ňom nepripaľuje, ľahlá údržba a dá sa umývať v umývačke riadu.
    Tri veľkosti sú vhodné na prípravu rôzneho množstva jedla
    Riad je cenovo dostupný, rozhodla som sa pre jeho kúpu, pretože som ho mala možnosť používať už predtým u dcéry.
    Dobre sa s ním manipuluje, je ľahký, odolnejší a kvalitný, splnil moje očakávanie.
    Pre tieto vlastnosti ho doporučujem priateľom a nádejným zákazníkom.

Produkt nemá žiadne parametre.

súprava hrncov 16/18/20 cm súprava hrncov univerzálna pokrievka na cedenie + rúčka

• odnímateľná rúčka: áno
  • pokrievka: kovová - štrbinová
  • vhodné pre indukčné kuchyne: nie
  • povrchová úprava vo vnútri: non-stick povrch vysokej kvality
  • Tefal ukazovateľ teploty Thermo spot: nie
  • farba: bordová

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• - kvalitné a zdravé varenie, neprilnavosť jedla na povrch, dizajn
    • - má ho moja dcéra a je s nim spokojná
    • - skladnosť riadu nezaberá veľa miesta

Tri veľkosti sú vhodné na prípravu rôzneho množstva jedla
    Pre tieto vlastnosti ho doporučujem priateľom a nádejným zákazníkom.