Tescoma HOME PROFI 9 ks

Doprava zdarma, Do 3 dní
Doporučená ponuka 4home.sk

Na sklade • 1 variantZdarma91 % • 20 291 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,4 €97 % • 31 657 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €90 % • 379 recenziíĎalšie informácie
Info v obchode2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,29 €88 % • 4 190 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma94 % • 1 390 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,3 €88 % • 50 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma95 % • 35 995 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Viac ako mesiac • 1 variantZdarma96 % • 912 recenziíĎalšie informácie

Indukčné
Umývanie v umývačke

• , zakúpené v seko.sk

spokojnosť

• Po umytí ostávajú na nich fľaky, prikrývka je nepriesvitna a rúčka je horúca pri varení, hrnce sú náchylné na poškriabanie.
  • , zakúpené v SELEKTRA

Výrobky od firmy Tescoma poznám už dávno. Vyznačuju sa kvalitou, tak preto som sa rozhodla pre výmenu starých hrncov za nové od firmy Tescoma.

Počet ks v sade
Umývanie v umývačke

z nehrdzavejúcej ocele
sendvičové dno
pre všetky typy sporákov
Súprava riadu HOME PROFI je ideálny pre použitie v domácnostiach i profesionálnych kuchyniach. Riad HOME PROFI je vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, vybavené extra silným sendvičovým dnom a masívnymi širokými úchytkami. Vhodné pre všetky typy sporákov - plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné, vhodné do umývačky.

Sada obsahuje:

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v seko.sk

spokojnosť

• , zakúpené v SELEKTRA

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Kvalitný material,sendvičové dno ,kratšia doba varenia a tým nižšia spotreba energie,vhodné aj do teplovzdušnej rúry napr. na zapekanie pokmu ...ušká pokrievok aj hrncov sa neprehrievajú
    • nemám žiadnu výhradu

maximálna spokojnosť

• , zakúpené v Tescoma.sk

• kvalita
    • nepália rúčky
    • vinikajúce do umývačky, na rozdiel od iného riadu !

kvalita
    nepália rúčky
    vinikajúce do umývačky, na rozdiel od iného riadu !

• , zakúpené v eŽeleziarstvo

• kvalita

max. spokojnosť

• , zakúpené v SELEKTRA

• - Kvalitne nerezove hrnce.
    • - Pevne, privarene rukovate bez plastovych casti, takze by sa nemali casom kyvat ani z nich nic opadavat.
    • - Rukovate nepalia ani pri dlhsom vareni aj napriek tomu, ze su kovove.
    • - Rukovate na pokrievkach sa pomerne rychlo rozpalia a nedaju sa chytit holou rukou.
    • - Nepriehladne pokrievky.

Az na par drobnosti niet tymto hrncom co vytknut. Je tam vsetko potrebne na zacatie varenia v novom byte, treba si len dokupit zvlast panvicu.
    Co mi trochu vadi je, ze na hrncoch zostavaju z vnutornej strany drobne flaky po vareni. Toto je skor esteticka vada a tieto hrnce by som si kupil znova. Trochu zamrzi aj to, ze pokrievky nie su priehladne, takze treba nazerat do hrncov, co sa ako vari a ci to vrie.

• pekný vzhľad
    • mám len jeden hrniec z tejto Home Profi rady - konkrétne 5,5l hrniec 22cm, a používam ho vyslovene NERADA, pretože naproti iným hrncom sa v ňom všetko príšerne dlho varí. Dám variť vodu na cestoviny (na to som si ten hrniec kúpila) a čakám, čakám, čakám , v iných hrncoch by sa už dávno varila voda... a to som si polovicu vody dala predvariť v kanvici. Takže momentálne idem kúpiť tú istú veľkosť z rady PRESTO (odtiaľ mám už veľký hrniec na cestoviny), tá sa mi osvedčila. A tento asi niekomu darujem...načo mať v skrini hrniec ktorý sa mi prieči používať. Možno je problém v pokrievke, má úplne iný tvar ako ostatné ktoré mám v domácnosti, možno netesní ako treba a preto sa voda rýchlo nevarí.

Tescoma nerezové hrnce áno, ale zoberte si inú radu - napr. Presto alebo Praktica.

• , zakúpené v 4home.sk

• kvalitné vyhotovenie tovaru

rovnakú sadu používa už dlhšie moja mama a je s ňou veľmi spokojná. Teraz som si ju kúpil aj ja a zatiaľ tiež úplná spokojnosť za dobrú cenu.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Všetko! Sú to kvalitné hrnce, v ktorých aj keď niečo prihorí, ľahko sa čistia, sú skvelé!
    • Nikdy nie dokonalo vyleštené ako keď som si ich rozbalila :)

Odporúčam.