Tescoma VISION 10 ks

Tescoma VISION 10 ksxkluzívny kuchynský riad na profesionálne aj domáce použitie...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma97 % • 31 869 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 206 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma7 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 36 313 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 916 recenziíĎalšie informácie

Typ
sady hrncov
Materiál
nehrdzavejúce oceľové

Súprava VISION, 10 dielov, nerez 18/10 - - exkluzívny kuchynský riad na profesionálne aj domáce použitie - masívne prevedenie a dokonalé spracovanie všetkých detailov - extra silné trojvrstvové sendvičové dno - vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele 18/10 - unikátna sklonerezová pokrievka s otvorom na paru - vonkajšie povrchová úprava – kombinácia mat a lesk, vnútorná povrchová úprava - mat - vhodný na všetky typy sporákov – plynové, elektrické, sklokeramické, indukčné Súprava obsahuje: Rajnica s pokrievkou ¤ 16 cm, 1,5 l Hrniec s pokrievkou ¤ 18 cm, 3,0 l Hrniec s pokrievkou, ¤ 22 cm, 5,5 l Kastról s pokrievkou ¤ 18 cm, 2,0 l Kastról s pokrievkou ¤ 18 cm, 4,0 l

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v eŽeleziarstvo

RYCHLE DODANIE TOVARU.

• Elegantné, praktické

Krasne hrnce

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Kvalita

Rokmi overené hrnce teraz som ich kupila synovi do novostavby

• , zakúpené v Tescoma.sk

• udržia dlho teplé jedlo, sklenené pokrievky,

• Kvalita

Kvalitné . Max spokojnosť

• , zakúpené v Tescoma.sk

• Páči sa mi, je na všestranné použitie.

• Neodporucam! velke sklamanie z hrncov Vision od Tescomi. Kupovali sme ich na idukciu,pacil sa nam ich dizajn. Nasledne sme boli sokovany pri ich pouziti. Jeden hrniec pri prvom pouziti (vareni parok-5min) zo spodu zhrdzavel. Druhy pri vareni omacky mi v omacke zanechal sive skvrny. Dalsie to iste...
    • Najhorsie na tom bol pristup zo strany tescomi pri reklamacii. Ked sme citali ich vyjadrenia sme boli zhrozeny.!!
    • Totalne antizakaznicky servis! Vraj to je len nejaka tekutina, kt sa uvolnila,ze to vycistili, vraj je normalne, ked su hrdzave hrnce (v najvyssej rade!) Vraj mi sme zle zaobchadzali s hrncami. Odignorovali nas doslova! Hlavne, ze som potom pri vareni zachranovala jedlo na jednom hrnci za 10 eur s tesca a nic mu nieje doteraz.

Za nas urcite tescoma hrne nie, sme sklamany s kvality! Po kratkom pouzivani vyzeraju hrozne!

• , zakúpené v SELEKTRA

• Prepracovanie hrncov aj pokrievok je super. Dlho držia teplé jedno aj po odstavení na sporáku.
    • Na indukčnej varnej doske zn. Mora mi dosť rezonuje (píska, neviem ako ten zvuk nazvať) dno na všetkých týchto hrncoch, ale pri dlhšom varení to už potom až tak nevnímam.

Kvalita hrncov ma presvedčila, aby som ich nevrátila (po zistení, že pískajú na varnej doske).. Odporúčam ich