Lamart SHAPE LT1111 8 ks

Garantovaný nákup z MALL.SK

Do 3 dní • 1 variant3,49 €95 % • 1 107 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5,4 €92 % • 3 583 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantDoplnkové služby5,9 €92 % • 4 542 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €91 % • 186 824 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €90 % • 8 163 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 932 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,86 €92 % • 3 942 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €90 % • 10 019 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €97 % • 31 657 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,9 €81 % • 3 831 recenziíĎalšie informácie

Umývanie v umývačke

• , zakúpené v planeo.sk

• Dobrý riad
  • , zakúpené v TonerPartner

Hrnce sú nekvalitné, ostali na nich čierne bodky, ktoré nejdu dole. Som sklamaná

• , zakúpené v Andrea Shop

• Hrnce sú naozaj výborné, neprihára v nich.

Skúšala som hrnce na indukčnej doske, dala som do každého liter vody a skúšala, ako dlho bude trvať, kým zovrie voda. Na dne každého hrnca sa objavili buď hrdzavé bodky, alebo čierne fľaky. Hrnce budem reklamovať.

Počet ks v sade
4 ks
Typ
sady hrncov
Materiál
nehrdzavejúca oceľ
Indukčné
Umývanie v umývačke

Dizajnový nerezový riad značky Lamart je vyrobený z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele, opatrené silným sendvičovým dnom a veľmi elegantnými úchytmi pre väčšiu bezpečnosť, funkčnosť a pohodlie.

Pokrievky sú z odolného skla s parným otvorom pre dokonalú kontrolu varenia. Sada je vhodná pre všetky typy sporákov – plynové, elektrické, sklokeramické, halogénové a indukčné.

Hlavné prednosti

• Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele
  • Vhodné do umývačky riadu

• Model: LT1111 Nerez Shape
  • Objem: 1,8 / 2,6 / 3,6 / 6 litra
  • Počet kusov v sade: 8
  • Počet pokrievok: 4
  • Typ ohrievania: plynový, elektrický, sklokeramický, halogénový a

indukčný

• , zakúpené v planeo.sk

• Dobrý riad
  • , zakúpené v TonerPartner

• , zakúpené v Andrea Shop

• Hrnce sú naozaj výborné, neprihára v nich.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v www.marketworld.sk

• Nakolko hrnce prisli len pred par dnami, neviem kvalitu ohodnotit. Zatial som spokojna.
    • Zatial nemam.

Sada hrncov Lamart LT1111 ma pekny dizajn, rozumnu cenu. Ked postupujete podla pokynov vyrobcu o starostlivost zakupeneho tovaru, verim, ze vydrzia dlho.

• Krásny luxusný dizajn
    • Držiak na pokrievke sa nenahrieva
    • Na najväčšom hrnci sa mi na dne urobili malé bodky ako "hrdza"

Pri výbere hrncov som postupovala podľa recenzií a ceny a snažila sa nájsť strednú cestu. V tomto prípade je pomer cena a kvalita adekvátny. Hrnce su praktické, veľkosťou rozdelené taktiež super od najväčšieho po malé kastrólky, musím vyzdvihnúť rúčky na pokrievke, ktoré sa nenahrievajú takže aj počas varenia viete zdvihnúť bez chňapky alebo utierky, plus sú vysunuté viac dohora čím sa super chytajú aj veľkej chlapskej ruke. Jediné mínus zatiaľ vnímam, že na najväčšom hrnci sa mi po orvom varení objavili na dne tri malé čierne bodky ako keby hrdza ale je tiež fakt že som mu na prvé použitie dala zabrať hovädzou polievkou 6 hodín varenia

• , zakúpené v ESAT

• som spokojná

• Výborný riad a nič nepripaluje
    • Vyzerá skvele
    • Dobrý na údržbu
    • Skvelá cena
    • Žiadna

Hrnce som kúpila v Mall už 2 krát, tentoraz pre mamu a počúvam iba chváli. Predtým sme kúpili nejaké sestre a recenzie sú úplne rovnaké.